Vianočné SMS a želania

Prajem ti všetko čo radosť vzbudí, prajem ti veľa lásky to preto že spája ľudí. Nech sa ti na stromčeku všetko šťastie sveta ligoce krásne a požehnané vianoce.
Pači sa mi to 44
Blížia sa tie krásne chvíle vianočné v láske, šťastí, harmonii prežite ich spoločne nie sú dôležité dary ale v novom roku nech sa darí.
Pači sa mi to 43
Vianoce plné lásky a pokoja nech každú radosť znásobia Vianoce čisté a biele ako sneh v živote len šťastie zdravie a smiech. Krásne Vianoce.
Pači sa mi to 103
Na Silvestra veľký bál do muziky rezký krok prajeme šťastný nový rok
Pači sa mi to 37
Kapor je v mrazáku kaša sa varí všetko máš na háku všetko sa darí stromček je v plameňoch prekrásne svieti a všetky salonky zožrali deti príjemné vianočné sviat.
Pači sa mi to 95
Na Vianoce sviatku sila aby vás vždy očarila všetká starosť nech sa zruší nech zavládne pokoj duší čo bolelo nech sa zhojí čo tešilo nech sa zdvojí.
Pači sa mi to 48
Hromadu darčekov čo srdce pohladia rodinu a priateľov čo nikdy nezradia k bohatstvu krôčik a ku šťastiu krok prajeme šťastný nový rok.
Pači sa mi to 46
Prajeme vám nech sa zažne láskou nehou srdce každé nech ste všetci doma spolu nech nechýba nik u stolu nech prežijete všetký budúce dni v šťastí vospolok po celý nastavajúci rok
Pači sa mi to 43
Vinšujem vám žeby sce še mali v novým roku lepši koláčkoch po pulnej tepši veľo šlifkoch na palenku na Malorke dovolenku a furt pulnú peňaženku praje...
Pači sa mi to 104
Nech čerti od vás smolu odnesú, choroby nech stratia vašu, adresu veľké príjmy, malé dane, ostatného primerane počas celého roku, všetko dobré v novom roku!
Pači sa mi to 45
Pomožte nám! stačí LIKE :)

Keďže sa blížia vianoce pripravili sme si pre vás zoznam skvelých sms, prianí a vinšov. Aby ste neostali na vianoce na sucho a odpísali na želania. Na výber sú vtipné ale aj klasické. Určite neváhajte a pošlite vašom známym skvelú vianočnú sms.

Ak sa ti niektorý obrázok páči neváhaj a zdieľaj ho priateľom na Facebook alebo Google Plus.

Najlepšie vtipné obrázky!

So hot... Psíček :D Dobrá kamarátka :D Niečo pre mužské oči :D Nepochopili sa :D Rýchlo poupratujem :D Daj si 5 :D:D Kámoš tučniak :D Predbiehanie vo veľkom štýle :D To je brankár :D Nenápadné :D Raperis :D Najkrajší kôň na svete :D Psík má rád hudbu :D Ako prinútiť psa na kúpeľ :D Oci? Áno synu? :D Babka za volantom :D Zajko cíti mrkvičku :D Neotvárajte dvere v umývačke :) Bratská láska :D
X
Smajlík

Pridaj obrázok

Podeľ sa so svojím obrázkom s priateľmi

Obrázok musí byť JPG, JPEG, PNG alebo GIF a maximálne 5 MB

Pridaj obrázok